ul. Wyszyńskiego 48, 05-220 Zielonka

665 107 351

biuro.carup@gmail.com

Pon-Pt: 8:00 am – 18:00

ul. Wyszyńskiego 48, 05-220 Zielonka

Opinie

Co mówią nasi klienci

Oto, co nasi klienci mają do powiedzenia na temat naprawy samochodów

Zabrałem tam swój samochód, aby go naprawić po uderzeniu i zgięciu tylnego górnego ramienia sterującego. Dali mi najlepszą wycenę i wykonali pracę bardzo szybko! Obsługa klienta była niesamowita, a oni byli bardzo uprzejmi i dobrze poinformowani!

Bez wątpienia popolecam usługę naprawy samochodów każdemu! Bardzo profesjonalny i niezawodny warsztat. Najlepsza obsługa klienta i rozsądne ceny.

Powiedziałem im, żeby wymienili napinacz paska z powodu częstego skrzypienia po wymianie paska. Rozejrzeli się i powiedzieli „nie, weź pasek z powrotem i poproś o nowy na gwarancji”

Mój samochód nie pracował na biegu jałowym i zgasł na czerwonym świetle. Wziąłem go tutaj i następnego dnia zadzwonił do mnie z problemem i przeprowadził mnie przez silnik, aby dokładnie wyjaśnić, co się dzieje, nic takiego. Naprawdę to doceniam.

Lubię serwis samochodowy CarUP, ponieważ nie muszę ryzykować prowadzenia samochodu i pogarszania sytuacji. Przyjeżdżający do domu mechanik znacznie ułatwia ci życie, zwłaszcza gdy masz rodzinę.

Kontakt

Godziny otwarcia