ul. Wyszyńskiego 48, 05-220 Zielonka

665 107 351

biuro.carup@gmail.com

Pon-Pt: 8:00 am – 18:00

ul. Wyszyńskiego 48, 05-220 Zielonka

Cena wymiany opon w Zielonce pod Warszawą

Cena wymiany opon w Zielonce pod Warszawą

Cena wymiany opon w Zielonce pod Warszawą zależy od rozmaitych czynników. Usługi tego typu przeprowadzane są bowiem przy wielu okazjach, a tym samym ich zakres jest dość zróżnicowany. Koszty mogą być różne przy wymianie sezonowej, a jeszcze inne w przypadku zmiany ogumienia o specyficznych parametrach. Zielonka jest jednak dość małą miejscowością, dlatego jej mieszkańcy mogą liczyć na wyjątkowo przystępne ceny w CarUp.

Spis treści
Oferta CarUp
Koszty zmiany ogumienia na felgach metalowych
Koszty montażu ogumienia sezonowego
Inne typy
Koła z czujnikami

Cena wymiany opon z felgami aluminiowymi i stalowymi w Zielonce pod Warszawą – ile kosztuje wymiana opon 17, 18 i 19 cali w CarUp?

Cena wymiany opon z felgami aluminiowymi i stalowymi w Zielonce pod Warszawą różni się nieznacznie od kosztu wymiany opon o 17, 18 i 19 calach. Koszty usług są w pewnym stopniu uzależnione od rozmiarów felg i materiału, z którego została ona wykonana, jednak nieznacznie wpływa to na ostateczny wydatek.

Koszty zmiany ogumienia na felgach metalowych

W przypadku kół na felgach stalowych do 16 cali, wymiana kosztuje 17,50 zł za sztukę. Koszt założenia nowego ogumienia powyżej 16 cali to natomiast 20 zł za sztukę. W CarUp nieco droższe są usługi związane z wymianą kół na felgach aluminiowych. W tym przypadku cena do 16 cali wynosi 20 zł za sztukę, a powyżej 16 cali 25 złotych za sztukę.

Jaka jest cena wymiany opon Run Flat oraz opon z czujnikami na letnie i zimowe oraz ile kosztuje wyważenie kół w Zielonce pod Warszawą w 2021 roku?

Cena wymiany opon, w tym Run Flat oraz modeli z czujnikami, na letnie i zimowe oraz wyważenia kół w Zielonce pod Warszawą w 2021 roku jest bardzo atrakcyjna. Z uwagi na specyficzną budowę opon Run Flat i tych z czujnikami ich montaż wymaga doliczenia niewielkiej kwoty do całej usługi.

Stos opon

Koszty wymiany ogumienia sezonowego

W CarUp usługa wymiany ogumienia letniego i zimowego wynosi od 17,5 do 25 zł za sztukę i obejmuje również wyważenie kół. Usługa ta powinna być przeprowadzana regularnie co sezon, ze względu na specyficzną budowę ogumienia przeznaczonego dla konkretnych pór roku. Zimówki mają właściwości umożliwiające jazdę w niskiej temperaturze po śniegu, jednak na ogrzanej powierzchni szybko się eksploatują i zwiększają zużycie paliwa. Letnie opony są natomiast za twarde do jazdy zimowej, przez co podnoszą ryzyko wpadnięcia pojazdem w poślizg oraz spowodowania wypadku.

Inne typy

Koszt montażu opon typu Run Flat wynosi standardowo 17,5 do 25 zł + 5 zł za sztukę. Technologia ta pozwala na jazdę z przebitym ogumieniem na dość dalekim dystansie z prędkością do 80 km/h, nawet w przypadku utraty ciśnienia. Opony tego typu mają wzmocnione boki, które minimalizują ugięcie oraz utrzymują elastyczność tworzywa. Montaż ogumienia Run Flat niweluje konieczność zaopatrzenia się w koła zapasowe, a także nie wymaga natychmiastowej wymiany w przypadku przebicia.

Koła z czujnikami

Opony na kołach z czujnikami również wymieniamy w cenie od 17,5 do 25 zł za sztukę. System ten monitoruje poziom ciśnienia w ogumieniu. W zależności od pojazdu może współpracować z ABS i ESP lub bezpośrednio korzystać z czujników zamontowanych w felgach. Do zalet tego rozwiązania należy zapobieganie jeździe ze zbyt niskim ciśnieniem, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo. Koła z czujnikami wolniej się zużywają, a ich zamontowanie ogranicza spalanie paliwa.

Zachęcamy do wymiany opon dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podróżnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

CarUP

CarUP to mały serwis samochodowy w Zielonce, który od obsługuje naszą lokalną społeczność i okolice. Jesteśmy gotowi zająć się każdą potrzebną naprawą samochodu lub problemami z pojazdami, które możesz napotkać. Sławomir Dańczak, właściciel, otwierając warsztat realizuje swoje pasje. Naprawą samochodów zajmuje się od lat ciągle rozwijając nowe umiejętności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.*

Skontaktuj się z nami

Adres ul. Wyszyńskiego 48 05-220 Zielonka
Telefon 665 107 351
Godziny otwarcia Pon-Pt: 08:00 - 18:00